Országos Fakitermelő Versenysorozat
BAJNOKOK BAJNOKA - SZEGED - 2024
Eseménynaptár
- Főoldal
- Országos Fakitermelő Versenysorozat
- BAJNOKOK BAJNOKA - SZEGED - 2024
Hetedik alkalommal kerül megrendezésre Szegeden a STIHL Bajnokok Bajnoka Fakitermelő Verseny, melyre az ország nyolc legjobb csapata kapott meghívást.
Az izgalmas és látványos, egyenes kieséses verseny május 25-én 9.00-kor kezdődik az újszegedi ligetben, majd a Dóm téren 15.00-kor indul a STIHL Timbersports show.
Szurkoljunk együtt!
A versennyel kapcsolatos információkkal kapcsolatban az alábbi elérhetőségeken várjuk az érdeklődőket:
Marozsán Zoltán, 06/30-232-7638
E-mail: marozsan.zoli@gmail.com
Eseménynaptár
Kattints és tudj meg többet az adott napi versenyről!
Regisztrálj a döntőre!
Országos Fakitermelő Versenysorozat
Május
H | K | SZ | Cs | P | SZ | V |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Június
H | K | SZ | Cs | P | SZ | V |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Július
H | K | SZ | Cs | P | SZ | V |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
TEKINTSE MEG
Eredmények
STIHL Országos Fakitermelő Versenysorozat
Egy rendkívül színvonalas és nagyon izgalmas regionális versennyel indult a 2024-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság a Komárom-Esztergom vármegyei Császáron. Április 20-án ugyanis a Vérteserdő Zrt., Császár Önkormányzata és a helyi szakkereskedés, az Agrogold Gazdabolt által szervezett regionális fordulón 9 csapat, köztük tavalyai dobogósok, újoncok, valamint fiatalok vettek részt. A versenyt végül a 2023-as döntő bronzérmese, a Bajnai Erdészet - Alba Berkenye - Dél-Vértesi Erdészeti Igazgatóság négyese nyerte meg.
1. Bajnai Erdészet - Alba Berkenye - Dél-Vértesi Erdészeti Igazgatóság (251)
2. Hanyi Hódok (273)
3. Agrogold (291)
4. Tűzoltóság Móvár - Flex Fény Kft. (311)
5. Farkasgyepűi Erdészet (312)
6. Soproni Egyetem Favágói (327)
7. Roth Diákok (427)
8. Császáriak - Észak-Vértesi Erdészeti Igazgatóság (451)
9. Kissék - Kollárék (594)
Egy rendkívül színvonalas és nagyon izgalmas regionális versennyel indult a 2024-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság a Komárom-Esztergom vármegyei Császáron. Április 20-án ugyanis a Vérteserdő Zrt., Császár Önkormányzata és a helyi szakkereskedés, az Agrogold Gazdabolt által szervezett regionális fordulón 9 csapat, köztük tavalyai dobogósok, újoncok, valamint fiatalok vettek részt. A versenyt végül a 2023-as döntő bronzérmese, a Bajnai Erdészet - Alba Berkenye - Dél-Vértesi Erdészeti Igazgatóság négyese nyerte meg.
1. Bajnai Erdészet - Alba Berkenye - Dél-Vértesi Erdészeti Igazgatóság (251)
2. Hanyi Hódok (273)
3. Agrogold (291)
4. Tűzoltóság Móvár - Flex Fény Kft. (311)
5. Farkasgyepűi Erdészet (312)
6. Soproni Egyetem Favágói (327)
7. Roth Diákok (427)
8. Császáriak - Észak-Vértesi Erdészeti Igazgatóság (451)
9. Kissék - Kollárék (594)
Helyszín: Bábolna
I. helyezett: Északerdő 100 (241 pont)
- Lengyel Lajos
- Máté Viktor
- Kiss Attila
- Pankotai Zoltán
II. helyezett: Ritrovi Kft. - Mecsekerdő Zrt. (261 pont)
- Rittlinger Róbert
- Juhász István
- Bakó László
- Bakó András
III. helyezett: Gemenc Zrt. (290 pont)
- Mézes Gergely
- Hideg Bence
- Papp László
- Bottyán Péter
4. Amindenfáját (297 pont)
5. Silvanus 2001 Kft. - Molnár Ervin ev (298 pont)
6. KASZÓ Zrt - Dél-Alföld STIL Kft. (305 pont)
7. Pilisi Parkerdő Zrt - Valkói Erdészet (324 pont)
8. Alba Berkenye Kft. (328 pont)
9. ÉSZAKERDŐ-ENCSITŰZ (341 pont)
10. Bakonyi Bogvágó Banda (352 pont)
11. Nyírerdő Zrt - Mopi Trade Kft (353 pont)
12. LUMBERJACK - Silvanus 2001 Kft - S.I.S Kft (364 pont)
13. Sereghajtók (368 pont)
14. Zalaerdő Zrt. - Bánokszentgyörgyi Erdészet (373 pont)
15. Tűzoltóság Móvár- FlexFény (384 pont)
16. Egererdő Zrt. - Mátrai Csapata (412 pont)
16. NEFAG Zrt. Monori Erdészet - Legények (412 pont)
18. Barcs HTP (427 pont)
19. Szentesi Fakopáncsok (444 pont)
20. Pilisi Parkerdő Zrt. – Frainetto Kft. (446 pont)
21. Tarjáni Fanyűvők (453 pont)
22. Pilisi Parkerdő Zrt - Ráckevei Erdészet (502 pont)
23. Kaposvár HTP (504 pont)
24. STIHL-US TEAM - Felsötárkányi Erdészet (516 pont)
25. Bedős Öregfiúk (520 pont)
26. Kiss Ferenc Erdészeti Technikum Szeged (579 pont)
27. Halasi Szuholyok (713 pont)
28. Szőcsényi Favágók (985 pont)
A körönkénti eredményt tartalmazó táblázat az alábbi linkre kattintva érhető el.
Helyszín: Bükkzsérc
Végeredmény:
I. helyezett: Északerdő 100
Összesített időeredmény: 304
II. helyezett: Egererdő Zrt. Mátrai Csapat
Összesített időeredmény: 337
III. helyezett: Északerdő Zrt. – Encsitűz
Összesített időeredmény: 339
4. Pilisi Parkerdő Zrt. – Valkói Erdészet – 351
5. Pilisi Parkerdő Zrt. – Frainetto Kft. – 418
6. Tarjáni Fanyűvők – 427
7. STIHL-US Team Felsőtárkányi Erdészet – 428
8. Egererdő Zrt. Szilvásváradi Erdészet – 445
9. Északerdőtűz – 456
10. Bükki Fanyűvők – 479
Versenyen kívül: Amindenfáját – 425
Helyszín: Ropolypuszta
Végeredmény:
I. helyezett: Mecsekerdő Zrt. – Ritrovi Kft.
Összesített időeredmény: 303
II. helyezett: Mecsekerdő Zrt. – Ritrovi KftZalaerdő Zrt. Bánokszentgyörgyi Erdészete
Összesített időeredmény: 371
III. helyezett: Barcsi Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság
Összesített időeredmény: 401
4. Lumberjack – 437 (Császári továbbjutás miatt versenyen kívül)
5. Amindenfáját – 458
6. Kaposvári Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság – 550
7. Szántódi Fakopáncsok – 585
8. Széchenyi Zsigmond Szakképző Iskola – 1180
Helyszín: Császár
Végeredmény:
I. helyezett: Alba Berkenye Kft.
Összesített időeredmény: 250
II.helyezett: Sereghajtók
Összesített időeredmény: 251
III. helyezett: Silvanus 2001 Kft. – Molnár Ervin E.V.
Összesített időeredmény: 261
4. Tűzoltóság Móvár – Flex Fény – 305
5. Bakonyi Bogvágó Banda – 308
6. Pilisi Parkerdő Zrt. – Ráckevei Erdészet – 309
7. Lumberjack – 312
8. Németbányai Fanyűvők – Bakonyerdő Zrt. – 318
9. Agrogold STIHL Császár – 325
10. Pilisi Parkerdő Zrt. – Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. – 377
11. Roth Sopron – 449
Helyszín: Ásotthalom
Végeredmény:
I. helyezett: Gemenc Zrt.
Összesített időeredmény: 315
II.helyezett: Dél-Alföld STIL Kft.
Összesített időeredmény: 324
III. helyezett: NEFAG Zrt. – Monori Erdészeti – Legények
Összesített időeredmény: 358
4. Nyírerdő Zrt. – Mopi-Trade Kft. – 440
5. Szentesi Fakopáncsok – 452
6. Bedős Öregfiúk – 457
7. Halasi Szuhoj – 676
8. AASZC Kiss Ferenc Erdészeti Technikum – 782
9. Tiszai Favágók – 907
10. KEFAG Zrt. Bernátforest – 1017
Helyszín: Bábolna
I. helyezett: Északerdő 100 (241 pont)
- Lengyel Lajos
- Máté Viktor
- Kiss Attila
- Pankotai Zoltán
II. helyezett: Ritrovi Kft. - Mecsekerdő Zrt. (261 pont)
- Rittlinger Róbert
- Juhász István
- Bakó László
- Bakó András
III. helyezett: Gemenc Zrt. (290 pont)
- Mézes Gergely
- Hideg Bence
- Papp László
- Bottyán Péter
4. Amindenfáját (297 pont)
5. Silvanus 2001 Kft. - Molnár Ervin ev (298 pont)
6. KASZÓ Zrt - Dél-Alföld STIL Kft. (305 pont)
7. Pilisi Parkerdő Zrt - Valkói Erdészet (324 pont)
8. Alba Berkenye Kft. (328 pont)
9. ÉSZAKERDŐ-ENCSITŰZ (341 pont)
10. Bakonyi Bogvágó Banda (352 pont)
11. Nyírerdő Zrt - Mopi Trade Kft (353 pont)
12. LUMBERJACK - Silvanus 2001 Kft - S.I.S Kft (364 pont)
13. Sereghajtók (368 pont)
14. Zalaerdő Zrt. - Bánokszentgyörgyi Erdészet (373 pont)
15. Tűzoltóság Móvár- FlexFény (384 pont)
16. Egererdő Zrt. - Mátrai Csapata (412 pont)
16. NEFAG Zrt. Monori Erdészet - Legények (412 pont)
18. Barcs HTP (427 pont)
19. Szentesi Fakopáncsok (444 pont)
20. Pilisi Parkerdő Zrt. – Frainetto Kft. (446 pont)
21. Tarjáni Fanyűvők (453 pont)
22. Pilisi Parkerdő Zrt - Ráckevei Erdészet (502 pont)
23. Kaposvár HTP (504 pont)
24. STIHL-US TEAM - Felsötárkányi Erdészet (516 pont)
25. Bedős Öregfiúk (520 pont)
26. Kiss Ferenc Erdészeti Technikum Szeged (579 pont)
27. Halasi Szuholyok (713 pont)
28. Szőcsényi Favágók (985 pont)
A körönkénti eredményt tartalmazó táblázat az alábbi linkre kattintva érhető el.
Helyszín: Bükkzsérc
Végeredmény:
I. helyezett: Északerdő 100
Összesített időeredmény: 304
II. helyezett: Egererdő Zrt. Mátrai Csapat
Összesített időeredmény: 337
III. helyezett: Északerdő Zrt. – Encsitűz
Összesített időeredmény: 339
4. Pilisi Parkerdő Zrt. – Valkói Erdészet – 351
5. Pilisi Parkerdő Zrt. – Frainetto Kft. – 418
6. Tarjáni Fanyűvők – 427
7. STIHL-US Team Felsőtárkányi Erdészet – 428
8. Egererdő Zrt. Szilvásváradi Erdészet – 445
9. Északerdőtűz – 456
10. Bükki Fanyűvők – 479
Versenyen kívül: Amindenfáját – 425
Helyszín: Ropolypuszta
Végeredmény:
I. helyezett: Mecsekerdő Zrt. – Ritrovi Kft.
Összesített időeredmény: 303
II. helyezett: Mecsekerdő Zrt. – Ritrovi KftZalaerdő Zrt. Bánokszentgyörgyi Erdészete
Összesített időeredmény: 371
III. helyezett: Barcsi Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság
Összesített időeredmény: 401
4. Lumberjack – 437 (Császári továbbjutás miatt versenyen kívül)
5. Amindenfáját – 458
6. Kaposvári Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság – 550
7. Szántódi Fakopáncsok – 585
8. Széchenyi Zsigmond Szakképző Iskola – 1180
Helyszín: Császár
Végeredmény:
I. helyezett: Alba Berkenye Kft.
Összesített időeredmény: 250
II.helyezett: Sereghajtók
Összesített időeredmény: 251
III. helyezett: Silvanus 2001 Kft. – Molnár Ervin E.V.
Összesített időeredmény: 261
4. Tűzoltóság Móvár – Flex Fény – 305
5. Bakonyi Bogvágó Banda – 308
6. Pilisi Parkerdő Zrt. – Ráckevei Erdészet – 309
7. Lumberjack – 312
8. Németbányai Fanyűvők – Bakonyerdő Zrt. – 318
9. Agrogold STIHL Császár – 325
10. Pilisi Parkerdő Zrt. – Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. – 377
11. Roth Sopron – 449
Helyszín: Ásotthalom
Végeredmény:
I. helyezett: Gemenc Zrt.
Összesített időeredmény: 315
II.helyezett: Dél-Alföld STIL Kft.
Összesített időeredmény: 324
III. helyezett: NEFAG Zrt. – Monori Erdészeti – Legények
Összesített időeredmény: 358
4. Nyírerdő Zrt. – Mopi-Trade Kft. – 440
5. Szentesi Fakopáncsok – 452
6. Bedős Öregfiúk – 457
7. Halasi Szuhoj – 676
8. AASZC Kiss Ferenc Erdészeti Technikum – 782
9. Tiszai Favágók – 907
10. KEFAG Zrt. Bernátforest – 1017
STIHL Országos Fakitermelő Versenysorozat
1. ÉSZAKERDŐ 100 (240)
2. Északerdő-Encsitűz (253)
3. Dalerd Zrt. – Nagy István (288)
3. Ritrovi kft. – Mecsekerdő Zrt. (288)
5. Bakonyi Bogvágó Banda (297)
6. Silvanus 2001 Kft. – Molnár Ervin e.v. (306)
7. Pilisi Parkerdő Zrt. Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. II.(311)
8. Pilisi Parkerdő Zrt. Valkói Erdészet (321)
9. Barfa – HorTa Duó (327)
10. Legények (350)
11. Pidoma Kft. (361)
12. Északerdőtűz (369)
13. Gyöngyösi Fanyűvők (381)
14. Királyréti Erdészet (382)
15. STIHL-US TEAM Felsőtárkányi Erdészet (384)
16. Zalaerdő Zrt. Bánokszentgyörgyi Erdészet (385)
17. Agrogold – Császár (406)
18. Pilisi Parkerdő Zrt. Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. (411)
19. Pilisi Parkerdő Zrt. – Ráckeve (420)
20. Egererdő Zrt. Szilvásváradi Erdészet (425)
21. PilisFa Centrum Kft. (426)
22. Holográf Kft. – Amindenfáját csapata (435)
23. Egererdő Zrt. – Mátrai csapat (448)
24. Szentesi Tűzoltók (453)
25. Bedős Öregfiúk (508)
26. Szentesi Fakopáncsok (515)
27. Buszos csapat (583)
28. Csákvár (639)
29. Kaposvár HTP (665)
30. Erfavad Kft. (674)
31. Bükki Fanyűvők – Bükkzsérc (685)
32. Siófok HTP (745)
1. ÉSZAKERDŐ 100 (240)
2. Északerdő-Encsitűz (253)
3. Dalerd Zrt. – Nagy István (288)
3. Ritrovi kft. – Mecsekerdő Zrt. (288)
5. Bakonyi Bogvágó Banda (297)
6. Silvanus 2001 Kft. – Molnár Ervin e.v. (306)
7. Pilisi Parkerdő Zrt. Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. II.(311)
8. Pilisi Parkerdő Zrt. Valkói Erdészet (321)
9. Barfa – HorTa Duó (327)
10. Legények (350)
11. Pidoma Kft. (361)
12. Északerdőtűz (369)
13. Gyöngyösi Fanyűvők (381)
14. Királyréti Erdészet (382)
15. STIHL-US TEAM Felsőtárkányi Erdészet (384)
16. Zalaerdő Zrt. Bánokszentgyörgyi Erdészet (385)
17. Agrogold – Császár (406)
18. Pilisi Parkerdő Zrt. Bajnai Erdészet – Frainetto Kft. (411)
19. Pilisi Parkerdő Zrt. – Ráckeve (420)
20. Egererdő Zrt. Szilvásváradi Erdészet (425)
21. PilisFa Centrum Kft. (426)
22. Holográf Kft. – Amindenfáját csapata (435)
23. Egererdő Zrt. – Mátrai csapat (448)
24. Szentesi Tűzoltók (453)
25. Bedős Öregfiúk (508)
26. Szentesi Fakopáncsok (515)
27. Buszos csapat (583)
28. Csákvár (639)
29. Kaposvár HTP (665)
30. Erfavad Kft. (674)
31. Bükki Fanyűvők – Bükkzsérc (685)
32. Siófok HTP (745)
STIHL Országos Fakitermelő Versenysorozat
- STIHL Országos Fakitermelő Verseny - DÖNTŐ - Pákozd 2019
- Regionális Fakitermelő Verseny - Bükkzsérc
- Regionális Fakitermelő Verseny - Keszeg
- Regionális Fakitermelő Verseny - Császár
- Bajnokok Bajnoka verseny - Szeged
- Regionális Fakitermelő Verseny - Pilisszentiván
- Regionális Fakitermelő Verseny - Nagykanizsa
- Regionális Fakitermelő Verseny - Póstelek
Helyszín: Pákozd
Végeredmény:
I. helyezett: Ritrovi Kft. - Mecsekerdő Zrt.
Összesített időeredmény: 232
II. helyezett: Északerdő 100
Összesített időeredmény: 270
III. helyezett: Gemenc Zrt.
Összesített időeredmény: 291
Helyszín: Bükkzsérc
Végeredmény:
I. helyezett: Északerdő 100
Összesített időeredmény: 304,68
II. helyezett: Északerdőtűz
Összesített időeredmény: 353
III. helyezett: ÓBÜKK Kft.
Összesített időeredmény: 370,94
Helyszín: Keszeg